HİZMETLERİMİZ

 

Geçen zaman içerisinde siz değerli iş ortaklarımızın katkıları ve talepleri ile birlikte ürün yelpazemizi ziyadesi ile geliştirip, kaliteli ürünler üretmeye ve hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörleri kısaca sıralayacak olursak;
MOBİLYA KAPK FİTİLLERİ, RAY DOLAP, PVC DOĞRAMA FİTİLLERİ, ÇELİK KAPI FİTİLLERİ, ALÜMİNYUM DOĞRAMA FİTİLLERİ, ALDOX FİTİLLER, DIŞ CEPHE FİTİLLERİ, CAM BALKON FİTİLLERİ, KÜPEŞTE TAKOZLAR, SİNEKLİK FİTİLLERİ, CAM TAKOZLARI, CAM BALKON ALÜMİNYUM FİTİLLER...
 

 

ÇELSAN PLASTİK; Satışın son nokta olmadığının bilincinde olup satış sonrası işçilik, hizmet ve servis kalitesini herzaman en üst seviyede tutma anlayışına sahip bir markadır.

 

yenİ ÜRÜNLERİMİZ

CEPHE GENLESME LASTIKLERI

Alüminyum dis cephe profillerinde kullanilan titresim takozu ve genlesme lastigi olarakta tabir edilen aksesuarlarimiz 50'Lik - 80'Lik - 100'Lük olarak stoklarimizda mevcuttur.

cam takozlarI

Stoklara yeni giren ürün grubumuz ; Ince cam takozu ; Kiralabilen cam takozu, Kalin cam takozu olarak üretimine devam edilmekte ve satisi yapilmaktadir.

kÜPEŞTE TAKOZLARI

50'LIK Yarikli boru takozu çesitleri ve Armut Küpeste Profili C Duvar flans ürünlerimiz stoklarimizda mevcut olup , satislarina devam edilmektedir.

ÇELSAN PLASTİK @ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR | Web TasarIm by Yenİ ÇaĞ TasarIm