kurumsal

1985 yılında Abdullah Demir tarafından kurulan firmamız İzmir Karabaglar’da ki fabrikamızda faliyet göstermektedir. Ürünleriyle katma değer yaratan, gerekli AR­GE çalışmalarıyla pazar ihtiyaçlarına cevap veren şirketimiz değişime hazır ve uyumlu, gelişime açık şirket kültürü ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

Mİsyonumuz

 

Plastik fitil konusunda kaliteli ve hızlı hizmeti ilke edinen firmamız sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Tecrübeli, dinamik, güler yüzlü, güvenilir iş kadromuz, siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı kendine misyon edinmiştir. Maliyetleri arttırmadan estetik ve dekoratif çözümler sunan , bunu yaparken de kaliteden ödün vermeyen firmamız, ürün ve hizmet kalitesi konusunda uzmanlaşmıştır.

 

VİZYONUMUZ

 

Geçen zaman içerisinde siz değerli müşterilerimizin katkıları ve talepleri ile birlikte ürün yelpazemizi geliştirip, kaliteli ürünler üretmeye ve hizmet vermeye devam etmek önceliğimizdir. Satışın son nokta olmadığının bilincinde olup satış sonrası işçilik, hizmet ve servis kalitesini her zaman en üst seviyede tutma anlayışına sahip bir marka olmaya devam edeceğiz.

 

Bizi her geçen gün güçlendiren ve büyümemize destek sağlayan bütün müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

 

Abdullah Demir ve ÇELSAN Ekibi

 

 

 

 

 

 

ÇELSAN PLASTİK @ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR | Web TasarIm by YenI ÇaG TasarIm